GİGDER 2. Olağan Genel Kurulundan Başlıklar

8 Kasım 2023’te Liv City Hotel İstanbul’da gerçekleştirdiğimiz GİGDER 2. Olağan Genel Kurulu ile birlikte Kurucu Başkanımız Ömer Faruk Akbal, başkanlık görevini GİGDER Kurucularından Bayram Tekçe’ye devretti.

Devamı

GİGDER 2. OLAĞAN GENEL KURUL DUYURUSU

08 Kasım 2023 Çarşamba günü saat 09.00’da gerçekleşecek 2. Olağan Genel Kurul Toplantımıza teşrifleriniz bizleri onurlandıracaktır.

Devamı

G-TALKS | Hakan BUCAK

G-TALKS’ın konuğu olan GİGDER Yönetim Kurulu Üyesi aynı zamanda Kamu ve Parlamento İlişkileri Diplomasisi Komite Başkanı Hakan BUCAK sektöre ilişkin merak edilenleri büyük bir özveriyle cevaplıyor. Hem sektöre ilgi duyanların

Devamı

G-TALKS | Haluk HASANOĞLU

G-TALKS’ın konuğu olan GİGDER Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı aynı zamanda Kurumsal İlişkiler Komitesi Başkanı Haluk HASANOĞLU sektöre ilişkin merak edilenleri büyük bir özveriyle cevaplıyor. Hem sektöre ilgi duyanların hem

Devamı

G-TALKS | Bayram TEKÇE

G-TALKS’ın konuğu olan GİGDER Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı aynı zamanda Araştırmalar ve Yayınlar Komitesi Başkanı Bayram Tekçe sektöre ilişkin merak edilenleri büyük bir özveriyle cevaplıyor. Hem sektöre ilgi duyanların h

Devamı

GİGDER olarak RE360 etkinliğindeki Dijital Göç ve Türkiye için Fırsatlar başlıklı oturumda yer aldık.

Genel Başkan Yardımcımız Sn. Bayram Tekçe oturum başlığı çerçevesinde Gigder araştırma serisinin Dünyada Göç ve Yatırımcı İlişkisi başlıklı üçüncü kitabının sunumunu gerçekleştirdi.   

Devamı

Ömer Faruk Akbal, Son Seans (Ekotürk) adlı programda yabancıya konut satışını değerlendirdi.

GİGDER Başkanı Ömer Faruk Akbal, Son Seans (Ekotürk) adlı programda Avrupa’da ve Türkiye’deki yabancı yatırımcıya gayrimenkul satışını ve ülkemizdeki yabancı yatırımcıya bakışı değerlendirdi.

Devamı

GİGDER Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Sn. Bayram Tekçe, Temmuz ayı yabancı gayrimenkul yatırımını Apara, İş’in Sırrı programına değerlendirdi.

GİGDER Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Sn. Bayram Tekçe, Temmuz ayı yabancı gayrimenkul yatırımını Apara, İş’in Sırrı programına değerlendirdi.

Devamı

Ömer Faruk Akbal: “Yabancıya Konut Satışı, Fiyat Artış Etkenlerinde Son Sırada”

GİGDER Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Faruk Akbal’ın EMSAL.COM’a mülakat verdi. Mülakatta şu konulara değindi.

Devamı

Ömer Faruk Akbal, Emlak Avcısı (Apara) adlı programda yabancılara gayrimenkul satışını değerlendirdi

GİGDER Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Faruk Akbal, Emlak Avcısı (Apara) adlı programda, Türkiye ekonomisi ile bağlantılı olarak yabancı yatırımcılara gayrimenkul satışını ve sektörün vaatlerini değerlendirdi.

Devamı