GİGDER

Neden Üye Olmalıyım?

Türkiye'nin gayrimenkul ihracatının parçası olma fırsatı

Uluslararası gayrimenkul alıcısının GİGDER aracılığıyla ulaştığı geliştirici ve aracı firmalar arasında yer alıp, günden güne gelişen gayrimenkul ihracatımızın parçası olma fırsatı yakalarsınız.

Sektörün liderleriyle birlikte hareket etme ayrıcalığı

Gayrimenkul sektörünün alanında isim yapmış lider firmalarıyla işbirliği yapma ve network geliştirme imkanına kavuşursunuz.

Uluslararası gayrimenkul sektöründe güvenilir olarak konumlanma GİGDER BADGE

GİGDER’in mesleki ve etik değerlerini kabul eden bir paydaş olarak, uluslararası gayrimenkul ticaretinde güvenilir partner olarak konumlanma, GİGDER üyelerine özel logoya pazarlama materyalleriniz üzerinde yer verme ve sektörel ticarette bir adım önde olma avantajına sahip olursunuz.

GİGDER Etkinliklerinde, Üye Buluşmalarına Katılma Önceliği 

Ulusal ve uluslararası GİGDER etkinliklerinde üyelere özel avantajlardan faydalanırsınız.

Global, ulusal, bölgesel ve yerel prestijli yayınlarda GİGDER işbirliği ile özel fırsatlar

Gayrimenkul sektörünün nabzını tutan yayınların GİGDER üyelerine ayrılan bölümlerinde ve konu bazlı özel yayınlarda yer alma fırsatı elde edersiniz.

Uluslararası etkinlik ve fuarlara GİGDER'e özel avantajlarla katılma fırsatı

Uluslararası gayrimenkul etkinlikleri ve fuarlarda, duyurudan organizasyon aşamasına kadar her adımda GİGDER'e özel öncelik ve indirimlerden yararlanma fırsatı elde edersiniz.

Türkiye ve muhatap ülkelerin kamu ilişkileri ve lobi çalışmalarında aktif yer alma imkanı

Yurt içinde GİGDER'in faaliyet alanlarını düzenleyen bakanlık ve kuruluşlarla; yurtdışında muhatap kuruluş ve meslek birlikleriyle sektörün iyileştirilmesine yönelik olarak yürütülen görüşmelerin parçası olma ve bu görüşmelerde fikir ve taleplerinizi dile getirme imkanına sahip olursunuz

Uluslararası gayrimenkul pazarlamasının Türkiye'deki muhatabı olarak sorunların çözümüne katkıda bulunma olanağı

Sektördeki gelişmeleri yakından takip ederek yeni teknolojiler, alım-satım ve resmi prosedürlerle ilgili öncelikli bilgi sahibi olur, mevcut sorunların çözümüne yönelik görüşlerinizi paylaşarak politika tercihlerinin oluşumuna katkıda bulunma şansı yakalarsınız.