Gayrimenkul Hizmet İhracatçıları Derneği

Türkiye’nin taşıyıcı sektörlerinden biri olan gayrimenkul sektörünün dünyaya açılan yüzü olma hedefiyle kurulan Gayrimenkul Hizmet İhracatçıları Derneği (GİGDER), Türkiye gayrimenkul sektörünün dünyadaki bayrak taşıyıcısıdır.

Ülkemize yönelik uluslararası gayrimenkul yatırımlarını güçlendirmek, gayrimenkul satışı yapan üyelerimizin ve sektör temsilcilerinin beklentilerini ulusal ve uluslararası platformlarda daha iyi anlatabilmek için bir araya geldik.

İki kıtayı buluşturan, üç kutsal dinin en önemli merkezlerini topraklarında barındıran Türkiye’nin turizm dışındaki alanlarda da liderliği ele alması gerekmektedir. Bu amaçla kendilerini  2023, 2053, 2071 hedeflerinin parçası olarak gören sektörler harekete geçmektedir. GİGDER, tanımlanan sürecin önemli bileşenlerinden olan uluslararası gayrimenkul ticaretindeki hedeflerin gerçekleştirilmesini kendisine amaç edinmiştir.

Ülkemizin geleceğine katma değer üreten projelerimiz ve misafirimiz saydığımız uluslararası yatırımcılarımızla sektörümüzün yurtdışındaki liderliğine öncülük ediyoruz.