G-TALKS | Hakan BUCAK

G-TALKS’ın konuğu olan GİGDER Yönetim Kurulu Üyesi aynı zamanda Kamu ve Parlamento İlişkileri Diplomasisi Komite Başkanı Hakan BUCAK sektöre ilişkin merak edilenleri büyük bir özveriyle cevaplıyor. Hem sektöre ilgi duyanların

Devamı

G-TALKS | Haluk HASANOĞLU

G-TALKS’ın konuğu olan GİGDER Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı aynı zamanda Kurumsal İlişkiler Komitesi Başkanı Haluk HASANOĞLU sektöre ilişkin merak edilenleri büyük bir özveriyle cevaplıyor. Hem sektöre ilgi duyanların hem

Devamı

G-TALKS | Bayram TEKÇE

G-TALKS’ın konuğu olan GİGDER Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı aynı zamanda Araştırmalar ve Yayınlar Komitesi Başkanı Bayram Tekçe sektöre ilişkin merak edilenleri büyük bir özveriyle cevaplıyor. Hem sektöre ilgi duyanların h

Devamı

GİGDER olarak RE360 etkinliğindeki Dijital Göç ve Türkiye için Fırsatlar başlıklı oturumda yer aldık.

GİGDER olarak RE360 etkinliğindeki Dijital Göç ve Türkiye için Fırsatlar başlıklı oturumda yer aldık. Dernek başkanımız Sn. Ömer Faruk Akbal’ın gayrimenkul sektörünün uluslararası yatırımlar özelindeki giriş konuşmasının ardı

Devamı

Ömer Faruk Akbal, Son Seans (Ekotürk) adlı programda yabancıya konut satışını değerlendirdi.

GİGDER Başkanı Ömer Faruk Akbal, Son Seans (Ekotürk) adlı programda Avrupa’da ve Türkiye’deki yabancı yatırımcıya gayrimenkul satışını ve ülkemizdeki yabancı yatırımcıya bakışı değerlendirdi.

Devamı

GİGDER Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Sn. Bayram Tekçe, Temmuz ayı yabancı gayrimenkul yatırımını Apara, İş’in Sırrı programına değerlendirdi.

GİGDER Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Sn. Bayram Tekçe, Temmuz ayı yabancı gayrimenkul yatırımını Apara, İş’in Sırrı programına değerlendirdi.

Devamı

Ömer Faruk Akbal: “Yabancıya Konut Satışı, Fiyat Artış Etkenlerinde Son Sırada”

GİGDER Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Faruk Akbal’ın EMSAL.COM’a mülakat verdi. Mülakatta şu konulara değindi.

Devamı

Ömer Faruk Akbal, Emlak Avcısı (Apara) adlı programda yabancılara gayrimenkul satışını değerlendirdi

GİGDER Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Faruk Akbal, Emlak Avcısı (Apara) adlı programda, Türkiye ekonomisi ile bağlantılı olarak yabancı yatırımcılara gayrimenkul satışını ve sektörün vaatlerini değerlendirdi.

Devamı

GİGDER Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Faruk Akbal Yeni Konut Alımına İmkan Veren Çözüm Paketini A Para da Değerlendirdi

GİGDER Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Faruk Akbal orta ve dar gelir mensuplarının uzun vadeli sıfır ve ikinci el konut alımına imkan veren çözüm paketini A Para’ya değerlendirdi.

Devamı

GİGDER Y.K.B. Ömer Faruk Akbal Yabancıya Gayrimenkul Satışında Vatandaşlık Limiti Hakkında Konuştu

GİGDER Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Faruk Akbal, yabancıya gayrimenkul satışında vatandaşlık limitinin 400 bin USD’ye çıkarılacağı haberini değerlendirdi.

Devamı

İstanbul Ticaret Odası’nın düzenlediği Yabancıların Gayrimenkul Satın Alımının Değerlendirilmesi Paneli’ne GİGDER olarak katılım sağladık.

İstanbul Ticaret Odası’nın düzenlediği Yabancıların Gayrimenkul Satın Alımının Değerlendirilmesi Paneli’ne GİGDER olarak katılım sağlıyoruz. Program tamamını aşağıdaki videodan izleyebilirsiniz.

Devamı

Yönetim Kurulu Üyemiz Sn. Hakan Bucak GİGDER adına Merkezi Finans ve İhale Birimi ev GİB uhdesinde düzenlenen etkinlikte sunum yaptı.

07 Mart pazartesi günü, Ankara’da, Merkezi Finans ve İhale Birimi ile Gelir İdaresi Başkanlığı uhdesinde düzenlenen etkinliğe GİGDER olarak katıldık. Etkinlikte özel sektör ile idareyi bir araya getirmek amaçlanmıştı.

Devamı