Vedat ARSLAN

  • info@gigder.org.tr
  • +90 212 975 26 18
  • Ferko Signature - 175/7 Büyükdere Cd. 34394 Levent, ISTANBUL / TÜRKİYE

1974 doğumlu Vedat Arslan, lise öğrenimini Kabataş Erkek Lisesi’nde, lisans eğitimini ise İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi’nde tamamlamıştır.

Profesyonel iş yaşamına 1994 yılında Momentum BEÇ pazarlama ajansı ile adım atan Arslan, Camel Trophy organizasyonunda uzun süre görev aldıktan sonra Tribeca ve Cen Ajans Grey ajanslarında farklı görevlerde bulunmuştur.

2001’de İzocam’ın kurumsal iletişim ve pazarlama faaliyetlerini yönetmek üzere yapı sektörüne adım atan Arslan, sonrasında gayrimenkul sektörünün önemli firmalarından Regnum’da Pazarlama ve İş Geliştirme Müdürü olarak görev yapmış, eş zamanlı olarak İcra Kurulu Üyeliği görevini yürütmüştür.

2010 yılında ise yöneticilik kariyerine veda etmiş; ulusal ve uluslararası bilinirliği ve güvenilirliği yüksek çok sayıda firmanın büyük ölçekli gayrimenkul projelerine konsept geliştirme, yurt içi ve yurt dışı satış / pazarlama, teslim ve ikinci el operasyonu hizmetleri sunan AREMAS Gayrimenkulü kurmuştur.

Arslan; Aremas’ın Türkiyede’ki bu danışmanlık hizmetlerini Özbekistan ve Gürcistan pazarındaki projeleri ile genişletmiş; Aremas'ın Almanya, Azerbaycan, Dubai ve Gürcistan ofislerini de aktif hâle getirmiştir.

İstanbul ve Almanya’da ofisleri ile uluslararası yatırımcıya konut satışı alanında çalışan DPA Estate şirketinin de kurucusu olan Vedat Arslan, farklı sektörlerde melek yatırımcı olarak da yer almaktadır.

İyi derecede İngilizce bilen Arslan, evli ve bir çocuk babasıdır.