Gayrimenkulün uluslararası referans noktası!
GİGDERGİGDERGİGDER
+90 212 975 26 18
info@gigder.com.tr
Levent/İstanbul

İbrahim MAASFEH

İbrahim MAASFEH

Kurucular Kurulu Üyesi
  • info@gigder.org.tr
  • +90 212 823 51 54
  • Ferko Signature - 175/7 Büyükdere Cd. 34394 Levent, ISTANBUL

Aslen Ürdün asıllı olan İbrahim Maasfeh, yurt dışı tahsilinin ardından, 1989 yılında yüksek lisans eğitimi için Türkiye’ye geldi.

Yıldız Teknik Üniversitesi’nde Mimarlık eğitimi alan İbrahim Maasfeh, üniversite sonrasında çalışma hayatına yurt dışında devam etmeyi planlarken, Türkiye’yi sevdi ve iş hayatına burada başlamayı tercih etti. Maasfeh, Al Qemam Grubu’nun Türkiye operasyonlarını yönetmek üzere Türkiye’de kaldı.

Merkezi Cidde’de bulunan Al Qemam Grubu, 40 yılı aşkın bir süredir inşaat ve inşaat malzemeleri alanında uluslararası alanda faaliyetlerini sürdürmektedir.

Türkiye operasyonuna 1992 yılında, madencilik sektörü, mermer ve inşaat malzemeleri üretimiyle başlayan ve İbrahim Maasfeh’in yönetiminde, 2010 yılında Türkiye yatırımlarını artırma kararı alan Al Qemam grubu, birçok kapsamlı yatırımının ardından, 2012 yılında şirketin İstanbul ofisini açtı.

Akzirve Gayrimenkul, 25 yılı aşkın süredir “yatırımcı” olarak Türkiye’de elde ettiği tecrübeyle, yeni dönemde inşaat sektörüne “geliştirici” kimliği ile güçlü ve iddialı bir giriş yapmaya hazırlanmaktadır.

İbrahim Maasfeh, Akzirve Gayrimenkul Yatırım şirketlerinin Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı unvanıyla Al Qemam Grubu’nun Türkiye’deki tüm operasyonlarını, ekibiyle birlikte yönetmektedir.

Türk vatandaşı olan ve ailesiyle birlikte İstanbul’da yaşayan İbrahim Maasfeh, evli ve bir çocuk babasıdır.