Gayrimenkulün uluslararası referans noktası!
GİGDERGİGDERGİGDER
+90 212 975 26 18
info@gigder.com.tr
Levent/İstanbul

Erhan DOĞAN

Erhan DOĞAN

Yönetim Kurulu Üyesi
  • info@gigder.org.tr
  • +90 212 823 51 54
  • Cumhuriyet Mahallesi Yeni Yol 1.Sokak Now Bomonti No: 2/27 Şişli İstanbul

20.04.1967 Erzurum doğumlu olup , 36 senedir Alanya’da yaşamaktadır. Almanca ve İngilizce’yi iyi derecede bilmektedir. Evli ve 2 kız babasıdır.

1990 yılında kurduğu Race Tour Oto Kiralama Sistemini, Kültür ve Turizm Bakanlığı A Grubu Seyahat Acentesi belgeli olarak 2007 yılına kadar sürdürmüş ve süren yıllar içerinde Akdeniz bölgesinde 7 ayrı lokasyonda 300 araçlık filoya ulaşmıştır.

Turizmdeki hizmet tecrübesiyle yabancı uyruklu kişilerin bu bölgedeki gayrimenkul taleplerini öngörmüş ve 2004 yılında Elite Turizm İnşaat. Tic. ve Paz. Ltd.Şti.’ini kurarak inşaat sektöründe konut ve otel inşası alanında faaliyet göstermeye başlamışlardır.

Avrupa standartlarında konut üretilerek ve çoğunluğu yabancı uyruklu müşterilere pazarlamaktalardır. Grup bünyesinde 2003-2008 yılları arasında Remax Gayrimenkul danışmanlığı franchisse ofislerinin Alanya’daki ilk bayiliği alınmıştır.

2006 yılında Elite Gayr. İnş. Tur. Tic. A.Ş. (Elite Group) firması kurulmuştur. Halen Yönetim Kurulu Başkanlığı görevini yürütmektedir.

Elite Group, ticari itibarı ve kurumsal yapısı ile şimdiye kadar inşaa ettiği ve ödül aldığı projelerinde 2.000’ni aşkın konut inşaatını bitirmiş ve daire sahiplerine teslim edilmiştir.

Erhan Doğan, bugüne kadar ALTSO Alanya Ticaret ve sanayi Odasında Meclis üyeliği, TURSAB (Türkiye Seyahat Acenteleri Birliği) yönetim kurulu üyeliği ve MUTBİR (Alanya Müteahhitler Birliği Başkan Yardımcılığı görevlerini yürütmüştür.

Halen ALSİAD (Alanya Sanayici İş Adamları Derneği Başkan Yardımcılığı görevini yürütmektedir. 

Ayrıca Katarın Alanya Fahri Konsolosluğu adaylık başvurusu süreci Türkiye Dışişleri Bakanlığı nezdinde devam etmektedir.